What do women want?

See, et mehed naisi ei mõista on muidugi kõigile teada eks. Mingil põhjusel aga ei tundu mulle, et mehed oleksid väga innukad seda ise välja uurima. Pigem saad sa vastuseks mühatuse ning lause: “Miks sa kõik nii raskeks teed ja mulle kohe ise ei võiks öelda?!”

Aga kas on siis tõepoolest nii raske ise selle peale tulla? Mida naised siis tahavad? Ja selleks, et rohkem õigustusi ja vingumist meeste poolt tulla ei saaks, ma ütlen selle välja!

Naised tahavad teie tähelepanu!

Ja tähelepanu all mõtlen ma seda, et sa tunned huvi selle vastu, kuidas minu päev läks. Ma ei mõtle, et sa oleksid truu kutsu ja longiksid pidevalt minu kõrval, kuid kui sa jätad märkamata midagi, mida naine enda välimuses muudab (peale selle, et tood välja, et jalad võiksid veel siledamad olla) siis tundub nagu ei hooliks sa temast piisavalt, et märgata neid asju, mida naine oma välimusega ette võtab selleks, et olla sinu jaoks parem.

Kuhu siis on kadunud kõik need hoolivad mehed? Kuhu on kadunud kõik need mehed, kes ütlevad sulle seksika asemel armas või ilus? Kes võivad vaikselt olla üleval lihtsalt selleks, et jälgida, kuidas sina magad? Või ootavad ära selle, et sina esimesena magama jääksid, mitte ei vajuta silmi kinni poole sinu jutu pealt?

Kuhu on kadunud kõik need mehed, kes suudlevad sinu otsaesist isegi ilma sinu teadmata? Kes tahavad tervele maailmale näidata, et sa kuulud just talle! Kes sulle meenutavad, kui tähtis sa oled ning kuidas sinust hoolitakse.

Kuhu on kadunud kõik need mehed, kes kallistavad sind nii, nagu ei tahaks enam kunagi lahti lasta? Kes ei karda hoida sinu kätt ka enda sõprade nähes või kelle ühest pilgust võid sa lugeda välja kõik tema tunded?

Ja kõige lõpuks, kuhu on kadunud kõik need mehed, kes helistavad sulle tagasi, kui sa oled toru hargile visanud, seni, kuni sa vastu võtad? Või kes jooksevad sulle järele, kui sa solvunult minema jalutad, et kõik selgeks rääkida?

Ja see on veel väike osa. Kuid mingil põhjusel ei suuda mehed ka seda väikest osa välja mõelda. Nii, et palun!

The thing that men doesn’t understan women is knowned fact. But somehow I don’t feel that men are interested to figure it out either. More likely you get an answer like: “Why are you making everything so hard and can’t just tell me?!”

But is it really that hard to figure out what women want?
And because I’m tired to hearing excuses and whining from men, I’m going to say it out loud.

Women want your undivided attention!

And when I say attention I mean that you care how my day went. I don’t want you to be my faithful puppie who’s at my side at all times, but if you doesn’t notice something that woman changes about herself (after the fact that legs could be smoother), it’s almost the same as giving out a code for not caring.

Where are all those caring men anyway? Where are all those men who call you sweet or beautiful instead of sexy? Who can be up and quiet just to watch you sleep? Or who wait for you to fall asleep first and doesn’t close their eyes when you’re talking.

Where are all those men who kiss your forhead even without you knowing? Who want to show the whole world that you’re taken! Who remind you how important and how cared about you are.

Where are all those men who hug you like they would never want to let go? Who are not afraid to hold your hand in front of their friends and whos one look would be enough to know all his feelings?

And finally, where are all those men who call you back when you hung up and that until you answer. Or who run after you when you walk away to talk things threw.

And that is just a little part. But somwhow even this little part is hard to figure out for you. So, you’re welcome!

Photo: www.weheartit.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Üks mõte “What do women want?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga