Üks (sünni)päev minu elus!

Hoiatan ette – see tuleb väga pikk postitus!

7.45   Telefon heliseb. Ma ei kujuta ette, kes otsustab, et õige aeg sünnipäeva õnnitlusteks on sellisel kellaajal. Isegi minu äratuskell pole veel helisenud. Täiesti jube, ma alles ju jäin magama. Koban telefoni järele – isa! Ta arvas, et olen juba üleval, kuna täna on ju tööpäev. Muidugi. Võtan enda õnnitlused kiirelt vastu, saan teada, et jube äratuskell heliseb niikuinii kümne minuti pärast ja passin seejärel selle kümme minutit voodist peeglisse vahtides ja mõeldes, miks ma pidin nii kaua üleval olema.
Nimelt istusin ma peale 00.00 kukkumist tund aega üleval ja ootasin, et kus need sõnumid ja kõned siis on – mitte midagi ei tulnud. Ja siis kui minu sündimisaeg (2.15  öösel) kätte jõudis ja ma hea 45 minutit und olin ära nautinud, hakkas voolama… Iga kümne minuti järel sõnum. Oli ikka inimestel viitsimist, et öösel sõnumeid klikkida.
Ronin voodist välja ja mõtlen kas saaksin padja tööle kaasa võtta. Sellised uitmõtted, mis kunagi teoks ei saa, on hommikul minu rida.

8.10   Kiire hüpe voolava vee alla. Vaikselt loodan jalgu sinnapoole lohistades, et see ajab mul une pealt ära. Minu issi räägib alati, kuidas hommikul peale pesu on palju ärksam tunne. Seekord pole veest mingit tolku. Ilmselgelt olen ma ikka nagu transis. Hammaste pesu mõjub juba paremini ja mõte hakkab ka kiiremini tööle. Otsustan padja ikka koju jätta ning samal ajal juurdlen selle üle, kas mul täna on aega hommikul ka midagi hamba alla pista või jääb täna hommikusöök ära. Kiired kaks võileiba ja kookose mahl ei ole ju nii hull. Otsustangi selle kasuks.

Nämm! Eriti kuna see on sisuliselt ainukene kraam külmkapis hetkel.

8.30   Mul ei ole midagi selga panna! Täielik jama, kõik on kas pesus või kuivab. Kui ma oleksin natukene rohkem ette mõelnud, oleksin varem midagi normaalset pessu ka pannud, et see täna selga panna. Too late. Kammin juukseid ja avastan siis, et üks kleit on kuiv – jess! It’s a win.

8.40   Ma tean täiesti kindlalt, et jään sellest 8.47 tulevast bussist täna maha, aga täna on mul aega küll. Ikka juhtub! Otsustan, et lähen lihtsalt sellega, mis tuleb 8.58 (or something). Välja minnes kiikan ka postkasti ja leian sedeli, mis ütleb, et mulle on Pae postkontoris üks pakk. Seda, et see on Kädilt, ma juba tean, aga ei osanud oodata, et võiksingi selle täpselt enda sünnipäeval kätte saada. Vahva! Otsustan sellele peale tööd järgi minna ja jalutan rahulikult bussipeatusesse.

8.57   Rahulik bussisõit linna. Isegi mõtteid ei ole. Vahin lihtsalt aknast välja ja naudin vaikust.

9.20   Jõuan tööle. Kuna me eelmisel päeval tõstsime kogu mööbli, mis kontoris on, ümber ja minu laud on nüüd täiesti uues kohas, siis ei ole mul internetti, hiir on laua vasakul pool, sest juhe ei ulatu paremale ja muud vidinad on arvuti taha ühendamata. Hmm… Can’t work like that. Ilma internetita ei saa ma isegi oma meilidele ligi, seega kasutan vaba aega sõnumite toksimise. Kui Madis poodi jookseb ja suurema neti kaabli ning juhtmeta hiire toob saab tööd tänaseks alustada ka. Mitte, et seda augusti alguses väga palju teha oleks. Iga päevaga üha rohkem, kuid augustikuu teisel päeval pole enamik inimesi veel puhkuse mullist välja tulnud ning seega saame ka meie tööl rahulikumalt võtta. Seni aga kuni see kaabel ja hiir minuni jõuavad, üritan Coca-Cola Plaza’sse helistada, et meedia päeva jaoks uurida, kui palju see A.Le Coq saali rent maksab, aga keegi ei vasta. Tervelt tund aega! Helistan mitmes kord teisele telefonile ning inimene sealpool ütleb mulle juba vastu midagi taolist, nagu:  “Oi, see olete jälle Teie!” No misassja, mul on seda hinda vaja ju. Otsustan koristada.

10.00   Teised lähevad kohvipausile, mis on meil tegelikult igapäevane rutiinne tegevus ja leiab aset iga päev samal kellaajal. Selline mõnus rahulik hommikune aeg, ainult, et rahakotile ei mõju see just kõige paremini, kui igal hommikul kohvikus saiakest ja kohvi nautida. Küll aga saab alati vaadata üle selle päeva lehed ja niisama erinevate teemade üle arutleda. Olen mõttes arvutanud, kui palju ma vanas rahas ühes kuus kulutaksin, kui iga päev hommikul kohvipausil (okei, minu jaoks tee või kakaopausil) käiksin. Sisuliselt oleks see summa 1000kr’ni. Teine 1000 läheks lõunapausil kulutatud toidule, kui ma kunagi kodust midagi kaasa ei võtaks. Kallis, kallis, kallis!

10.10   Sõnum Katilt ja Randolt. (Aitäh!)

10.30   Saan endale neti ja uue hiire. See tähendab muidugi kõikide tavapäraste saitide külastamist lisaks mailbox’ile (kus on ainult üks kiri) ja muidugi mõne mitte tavapärase saidi külastamist. Sellised on minu jaoks tavaliselt erinevad fashion blogid ja muud related saidid, mida aegajalt jälgin. Helistan veelkord Plaza’sse, aga kuna nad on otsustanud telefonile mitte vastata (ilmselt teavad, et see olen “jälle mina”), saadan neile lihtsalt meili.

11.20   Ostan netist õhtusele filmile (“Horrible Bosses”) pileteid. Imelik on mõelda, et olles sellised filmifriigid, nagu me Williamiga oleme, pole me veel seda filmi näinud. Näiteks peagi kinodesse jõudev “Bad Teacher” on meil juba ammu nähtud. Aga võibolla ongi hea, et saame vaatama minna filmi, mida oleme ammu näha tahtnud. Midagi muud meil ju minu sünnipäeva õhtuks plaanitud ei ole. Samal ajal helistab ka Karl, kes soovib õnne. Mõtlen, et tore on sünnipäeval saada ikka personaalseid kõnesid. Armas. Need tekitavad kohe sellise sünnipäeva tunde, mida mul pole viimastel aastatel õigel päeval olnud. Võibolla tuleb see vanusest. Who knows.

11.40   Uksest astub sisse Kristjan, kellel on käes suur kimp lilli ja kommikarp. See on küll ootamatu ja eriti tore üllatus, kuna see tuli täiesti selgest taevast. Kes mind tunneb, teab, et tihti on mul kalduvus üllatusi ära arvata. Ja see on ikkagi minu “esimene sünnipäev” (Kristjani sõnadega) siin Spalt PR’is. Ma polegi siiamaani osanud kudagi väljendada seda tänulikkust, et ikkagi sellisele töökohale valitud sain. Aga küll ka see aeg tuleb. 🙂

Nii ilus!

12.15   Väljun kontorist oma lõunapausile ja saan Williamiga kokku. Plaanisime algul küll õhtul kuhugile välja minna, kuid otsustasime siis hoopis sellise armsa lõuna kasuks. Kuna ammu pole ka Vapianos käinud, siis just sinna lähemegi. Vahepeal võtan kõnesid vastu oma vanaemalt ja uuesti isalt, kellega saab nüüd natukene pikemalt ka rääkida, kui hommikune minutine kõne. Saan ka teada, et Braksu, kes hiljuti operatsioonil käis, paraneb väga kenasti ja see teeb kohe meele veel rõõmsamaks.

Minu juba rutiinseks saanud Arrabbiata pasta. Tänase päeva teine nämm!

12.45   William liigub edasi oma toimetuste juurde ning mina suundun Viru Keskuse Seppälä kauplusesse, et sealt uued riided meie showroomi välja valida. Mida kiiremini ma uued kollektsioonid kontorisse viin, seda kiiremini saame enda tööga täis pangal edasi minna. Kuna ma ise aga ei suuda neid kotte elusees jala kontorisse tagasi tassida, jätan need hetkel sinna ning mehed saavad siis peale tööd neile järele minna. Thank God for that!

Üks hiljem klõpsatud pildike sellest välja valitud kraamist.

14.00   Väljun Seppälä’st ja suundun alla toidupoodi, et ajakirju osta. Tavaliselt ostan ma neid esmaspäeviti, et sassi ei läheks, mida juba ostnud olen ja mida mitte, aga eile unustasin ma selle väsimusest ära. Nüüd saan osta tervelt 5 ajakirja, mis kokku maksavad üle 8 euro. Hullumeelsus! Kui ma peaksin ise need ajakirjad kinni maksma loeksin vist iga kuu lõpus sente kokku ja nutaksin. Tõenäoliselt on aga kusagil ikka inimesi, kes rahuliku südamega saavad endale kõiki neid ajakirju niisama lubada. Õnneks on erinevate ajakirjade ostmine aga minu tööülesanne, nii, et kõik on super.

Need sain ma siis viimasena poest.

Muidugi on minu puhkuse ajal ajakirju natukene kuhjunud, mille sees olevad kõik clippingud vajavad nüüd enne 10ndat kuupäeva sisse skännimist. Looking forward to it.

16.00   Kõik teised lahkuvad tänaseks töölt ja nii ma jäängi üksi kontorisse. Igaks juhuks peaks veel tunnikese kohal olema, kui mõni stilist peaks tulema riideid otsima. Kui tavaliselt on mul sellisel ajal ikka veel tööd teha ja nii möödub aeg palju kiiremini, siis täna pole mul aga midagi. Netis olen ma aga tänase päeva jooksul juba piisavalt istunud.

16.11   Lähen alumisele korrusele Boost Bar’i. See asub peaaegu otse meie all, Rotermanni kaubamaja esimesel korrusel. Sealt saab alati midagi mõnusat lürpimiseks ja ma olen enda mõttes täitsa juba otsustanud järgemööda kõik Smuutid ära proovida, mida nad enda menüüs pakuvad. Kuigi tegu on suhteliselt kalli lõbuga, siis ei saa ka seda endale iga päev lubada, aga sünnipäeval on ju okei, eks. Tänaseks valikuks saab “Mango Magic”.

16.20   Naasen kontorisse ja otsustan koheselt kõlarid kasvõi laua otsa peale püsti panna, et mul oleks võimalik need viimased tööl veetmist vajavad minutid Star FM’i kuulata. Ei tea, miks ma juba varem täna päeval neid püsti ei pannud – see ei ole ju üldse raske. Esimesena tuleb sealt Whitney Houston’i ja Enrique lugu “Could I have this kiss forever”. I haven’t heard that for ages. Tekitab täitsa toreda tunde.

16.24   Kõne emalt, kellega lobisen järgmised kümme minutit ning seejärel kuulan muusikat ning koristan natukene veel.

16.50   Pakin oma asjad kokku ja plaanin varem lahkuda.Erilisest varem lahkumisest aga ei saa me enam rääkida, sest tööaeg lõpeb kohe. Nii astungi täpselt õigel ajal uksest välja ja sean enda sammud Pae postkontori poole, et enda pakk ikka kätte saada. Kõikide suurte kodinate ja lilledega sinna ronimine pole just kõige ahvatlevam idee, aga kodust läbi käimine võtaks liialt aega nii, et tuleb ikka hakkama saada. Bussis kipub vägisi juba uni peale, mis on kõik tingitud sellest vähesest unest, mida ma öösel sain. Võibolla oleks ikka pidanud selle padja endale kotti pistma. 🙂

17.20   Saan paki kätte ja jalutan sealt otse koju. Seekord ei viitsi enam bussidega jamada, sest ma olen ometigi ju nii lähedal kodule juba. Teepeal kuulatan erinevaid inimesi, kes kellegagi jutustavad. Kõik räägivad vene keelt. Mitte ühtegi eestlast. Ilmselgelt Lasnamägi.

17.50   Avan kodus Kädi paki ja avastan midagi eriti lahedat. Eriti, kuna ma tean, et siin Eestis ei jaluta keegi teine mulle täpselt samasugusega vastu. Ja natukene härdaks teeb see, et Kädi sellise paki saatmise ette võttis, et mulle sünnipäevakingitus saata. (Aitäh kallike!)

18.10   Power nap!

18.47   Kõne Laurilt, kes soovib õnne ja küsib, mida me Williamiga täna teeme. Kiirete kõnedega otsustame, et peale kino läheme koos kuhugile niisama istuma ning kuna meil niikuinii ei olnud midagi erilist rohkem plaanis, on see tore mõte. Mõtlen, et tänast päeva ei peaks ikka niisama kodus vedelemisele raiskama. Nii veangi ennast taas voodist lahti ja liigun linna poole, et Williamiga enne kino kokku saada.

19.25   Saan Williamiga linnas kokku, prindime kähku piletid välja ja ronime sinna üles neljanda korruse üheksandasse saali. Muidu ei ole mul nende ülemiste korruste saalide vastu midagi, aga mõnikord harva, kui on tarvis vahepeal kiirelt wc’sse joosta, tuleb selleks kõik need trepid alla tagasi joosta, sest seal üleval ju wc’d pole. Nii aga kaotab alati väärtuslikku filmiaega. Ma pole veel näinud muidugi, et mõni mees filmi ajal saalist selle pärast välja tuleks, naisi aga näeb kogu aeg.

19.40   William kingib mulle seal samas minu sünnipäeva kingituse temalt.

Awww… Väike Braksu!

19.45   Film. Tõesti oli naljakas!

21.30   Liigume Karinale ja Laurile vastu, kellega koos otsustame suunduda Dublineri. Kuna nemad on mõlemad söönud, siis seekord sööme ainult meie Williamiga ja avastame sealjuures, kui tühjad meil mõlemal kõhud on. Nimelt  sõime me mõlemad viimati siis, kui koos lõunal Vapianos käisime. See oli üle kaheksa tunni tagasi. Valikuks osutuvad kanafilee BBQ kastmes ja koorene nuudliroog kanaga. Väikesed mojitod ka juurde ja kohe tekib tunne, et energiat tuleb jälle juurde. Poole toidu peal avastan muidugi, et tühja kõhu tõttu asusime kohe sööma ja pilti ei teinud, aga nüüd on selleks juba hilja. Veel ühed joogid ja ühed juustupulgakesed. Ei nendest ei ole ka pilti. Ma vist väsisin ära.

Söögi ja joogi valimisest on mul aga midagi sellist.

22.13 Sõnum Merilynilt. (Aitäh!)

23.45   Suundume Estonia peatusesse bussile, mis peaks väljuma 23.55. Ning kuna see on viimane, loodame, et sellest maha ei jää. Kuidagi aga jõuame ikka varasemale ja sõidame 5 minutit varem bussiga juba kodu poole. Bussijuht on täielik maniakk. Ilmselgelt tahab varem sinna lõpp-peatusesse jõuda, et kiiremini lõpetada ja selle pärast kihutab nii, et inimesed ikka kümne küünega postidest kinni peaks hoidma. Tema pärast jõuamegi me tegelikult enne minu sünnipäeva viimast minutit veel bussist välja tulla. Sealt jalutame aga rahulikult üle silla koju, sest pikk pikk päev on ikkagi selja taga.

00.30   Või tegelikult ma lihtsalt eeldan, et enamvähem sellel kellaajal jäime ka magama. Just siis kui olin lõpuks saanud enda pea sellele kaua igatsetud padjale asetada.  Nüüd oli uni palju magusam, kui eelmisel õhtul ja seda oli tõesti vaja. Super!

PS! Ja ma pean mainima, et sa oled eriti tubli, kui sa suutsid selle terve postituse läbi lugeda!

7. 45  My phone is ringing. I can’t believe who decides that the best time for birthday wishes is at that time. Even my alarm clock is still quiet. That’s awful, I just went to sleep. I find my phone – dad! He thought that I’m already up because today is work day. Of course. I take my congrats and discover that stupid alarm clock will ring in about ten minutes and then I just lay that ten minutes watching myself from the mirror while I think about why I had to go to sleep so late.
You see when 00.00 finally dropped, I sat there for an hour waiting where all those messages and calls were – nothing came. And when my birth time (2.15 am) came and I had enjoyed about 45 minutes of good sleep it started pouring… Within every ten minutes a message. People had a lot of patience to click messages in the middle of the night.
I climb out of bed and think could I take my pillow with me today. These thoughts that never come to life are my thing in the morning.

8.10 Quick shower. When I drag myself there I’m kind of hoping that my sleepiness will disappear after that. My dad always tells me that when you shower in the morning you are wide awake afterwords. Water doesn’t help me this time. Apparently I’m still in trans. But brushing my teeth is always my wake up call and my mind starts to think much faster. I decide to leave my pillow at home and think about what could I eat for breakfast or do I even have time for that. Two quick sandwiches and a coconut juice is not that bad. I’ll take it.

8.30   I have nothing to wear! Total crap, everything is ether in the laundry or still wet. If I were thinking about it yesterday I could have washed something, but no, not me. Too late. I brush my hair and discover that one dress is dry – jess! It’s a win.

8.40  I totally know that I will miss this 8.47 bus, but today I have time. It happens! I decide that I’ll just go with the one that comes 8.58 (or something). When I go out I find a letter from mailbox that says that I have a package in Pae mail office. I already know that it is from Kädi but I couldn’t imagine that I could actually get it on my birthday. Great! I decide to go and take it after work and then I just walk to a buss stop.

8.57  Calm ride to town. I don’t even think. I just stare out the window and enjoy my quiet time.

9.20  I get to work. Since yesterday we rearranged furniture in or showroom and my desk is now totally in a new place, I don’t have internet, my mouse is on the left side of the table because it doesn’t reach to the right side and all other things are still not attached to my computer. Hmm… Can’t work like that. Without an internet I can’t even reach my mail so I use my spare time to click messages. When Madis runs to the store to get a new mouse and internet cable I can actually start my work today. Not that there is much to do in the beginning of August. Every day more but on the second day of August most people haven’t come out of their vacation bubble and that’s why we can relax a bit more too. Until that mouse and cable make it to me I’ll try to call to Coca-Cola Plaza cinema to figure out how much A.Le Coq room rent will be, but nobody’s answering. For an hour! I call for a thousand of time on a different phone and one woman on the other side says something like “Ou, it’s you again!” like thing to me. Gooosh, I need that price you know. I decide to clean.

10.00  Others will go to coffee brake that takes place every day at the same time and is kind of a routine procedure. It’s a relaxing time but it takes effect on you purse when you enjoy every morning one coffee and some bread. But you can always count that you can look over this morning papers and discuss various topics. I have calculated in my mind how much would I spend in a month if I had coffee there every day (okei, for me a tea or cocoa). It would be about 64 euros. Other 64 euros would go on a lunch brake if I never took anything from home. Expensive, expensive,  expensive!

10.10 I get message from Kati and Rando. (Thank you!)

10.30  I get myself a new mouse and internet cable. This means that I can visit all my sites including mailbox (where is only one letter) and also some sites that I don’t cross often. Those are some fashion blogs or other related sites that I follow. I call in the Plaza again but since they have decided not to answer anymore (probably knowing that it’s “me again”) I decide to just send then an e-mail.

11.20  I am purchasing movie tickets for tonight (“Horrible Bosses”). It is strange to think that we with William still haven’t seen that movie because we are two movie freaks. E.g “Bad teacher” that is not in cinemas yet we have seen. But maybe it’s good that we can see a movie that we have wanted to see for a long time. Because we don’t have other plans for tonight. At the same time I get a call from Karl who also says congrats. I think that it is so great to get personal calls on your birthday. Sweet. They make you feel all birthday like and that feeling I haven’t had on past few birthdays. Maybe it comes with age. Who knows.

11.40  Kristjan steps in and has a huge bunch or flowers in one hand and box of candy in other. This is very unexpected and nice surprise because I totally didn’t saw that coming. Those who know me also know that I have a tendency guess surprises. And this my “first birthday” (with Kristjan words) here in Spalt PR. I haven’t still gotten a chance to express how thankful I am that I was chosen to work here. But I think this time will come too. 🙂

12.15  I exit the office to make it to my lunch brake with William. At first we planned to go out in the evening but decided to have this sweet lunch instead. Since we both haven’t been in Vapiano for a long time, it’s a place where we’re going now. Meanwhile I take calls from my grandmother and from my dad again with whom I can now talk more than just couple of minutes. I also discover that Brackla who recently had an operation is doing better with every day and such things always bring a smile to my face.

12.45  William goes on with his own things and I’m going to Viru Center where is one Seppälä store because I have to pick out new clothes for our showroom. The sooner I get a new collection to our showroom the faster we can pick up with our regular speed. But because I could never carry all those bags back to our showroom I’ll leave them there for just now and men can pick them up after work. Thank God for that!

14.00  I get out of Seppälä and go to food store to buy magazines. Regularly I buy magazines on Monday but yesterday I forgot it because I was so tired. Now I can buy total of 5 magazines which are together about 8 euros. Nonsense! If I had to buy all those magazines myself I probably would be counting my money really hard at the end of the month and would cry too. But there are still so many people who can without doubt buy all those magazines. But fortunately buying magazines is a part of my job, so it’s all good.

16.00  Everybody else leave work and I’m all alone. Just in case I should stay for an hour because stylists can still come. Usually I still have work to do at this point but today I’m all done. And I’ve sat in internet today way too long too.

16.11  I decide to go downstairs to Boost Bar. This is almost under us on Rotermann stores first floor. You can always get something tasty from there and I have decided in my mind that I want to try everything they have in their menu. Since those drinks are quite expensive too I can’t afford to buy them every day but it’s okei on my birthday, right. Today’s will be “Mango Magic”.

16.20  I get back to the office and decide to put my speakers up even if they have to be on the side of the table, so I could listen Star FM for the rest of the day. I don’t even know why I didn’t put them up before – it’s not that hard. First comes Whitney Houston and Enrique “Could I have this kiss forever”. I haven’t heard that for ages. Makes me feel quite good.

16.24  I get a call from my mom with whom I speak next ten minutes and after that I listen to music again and clean some more.

16.50  I pack my stuff and plan to leave early. But we can’t talk about early leaving anymore because work ends in ten minutes. So that’s how I step outside just in time and make my way to Pae post office to get my package. It’s hard to get there with all my stuff but going home first would take too much time so I’ll have to manage. I almost fall asleep in bus and it’s all because of that slight sleep I got last night. Maybe I should have brought that pillow after all. 🙂

17.20  I get my package and walk home. I don’t want to mess with buses anymore because I’m so close to home by now. On my way I listen to people passing me. They all speak Russian. I can’t hear Estonians. It’s definitely Lasnamäe.

17.50  I open Kädi package and discover something really great. That’s because I know that no one in Estonia can’t walk around with the same one. And it makes me all warm inside that Kädi sent me something for my birthday. (Thank you sweetie!)

18.10  Power nap!

18.47  I get a call from Lauri who says his congrats and asks what we with William are doing tonight. With quick calls we decide that we are going together after our movie to sit somewhere and since we weren’t planning anything else it’s a good idea. I think that I don’t want to spend this day as being a couch potato. So I drag myself out of bed again and move towards the city so I can meet William before our movie.

19.25  I meet William and we quickly print out our tickets and go to fourth floor. I usually don’t have anything against those rooms that are on fourth floor but sometimes when you need to use bathroom during a movie it’s so annoying to come down from there and it takes extra time too. I still haven’t seen one man going out of the room because of that, but women I see all the time.

19.40  William gives me right there his birthday gift for me.

19.45  Movie. It really was funny!

We go to meet Karina and Lauri and then we head to Dubliner. Since they have eaten beforeonly we are eating and we discover together how hungry we really are. We both ate in Vapiano like eight hours ago. So we choose BBQ chicken and some Pasta with chicken also. Little mojitos and we feel that we again have energy. During the meal I discover that I forgot to do picture of our meal because we were that hungry and now it’s too late. One more mojitos and cheesesticks. No I don’t have picture from them ether. I think I was tired of all picture making.

22.13  Message from Merilyn. (Thank you!)

23.45   We head to Estonia bus stop because our last bus is suppose to leave 23.55. And since this is the last one we can’t miss it. But somehow we make it to one earlier bus. Bus driver is a total maniac. Of course he wants to get to his last stop and that’s why he’s speeding so hard that people get scared on that bus. Because of him we can even come out of the bus before my birthday’s finally over. And from there we walk slowly over the bridge to home because long long day is over.

00.30  Or I just assume that this is the time when we finally fell asleep. Just that time when I put my head on that really longed pillow. Now I got some good sleep and I really needed it. Super!

PS! I must say that if you read the whole thing you are extremely great!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga