ERKI Moeshow tuleb taas!

ERKI Moeshow läheneb meeletul kiirusel ning juba saab osta ka pileteid. Seekord nagu võibolla ka kuulnud olete, toimub show 18. mail Elektriraudtee Depoos.

Pileteid muuseas saab osta ERKI Moeshow kodulehelt: http://erki.artun.ee/2013/   … Aga kiirustage, sest neid on ainult piiratud kogus! 😉

Igatahes… Piletimüügi pressiteatega käsikäes sai korraldatud pisikene promo-shoot, kus modellideks Kätlin Hallik ja Öösike Niit ning stilistideks Mariliis Niine ja Kätlin Haak. Fotograafiks aga Anete Palmik.

Pressiinimesena olin minagi pildistamisel kohal ning muidugi jooksin oma kaamera ja telefoniga ühel või teiselpool Anetet ringi, et omale ka mõned head pildid valmis klõpsida. Ei suutnud ikka vastu panna. Ja siin siis midagi teilegi meie pildistamise telgitagustest. Enjoy!

erki promo 1 erki promo 2 erki promo 3 erki promo 4 erki promo 5 erki promo 6

ERKI Fashion show is approaching rapidly and you can already buy tickets. This time the show will take place in Electric Railway Depot on 18th of May. 

You can buy tickets from ERKI Fashion shows website: http://erki.artun.ee/2013/   … But you need to hurry because we only have limited amount of tickets for you! 😉

Anyways… With the press release we also did one promo shoot with lovely models Kätlin Hallik and Öösike Niit and stylists Mariliis Niine and Kätlin Haak. Our wonderful photographer was Anete Palmik.

As a good press person I was also present and couldn’t resist to make some pictures for myself too. So you could see me running around behind Anete to take some quick shots. And here are some behind the scenes footage for you too. So enjoy!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 mõtet “ERKI Moeshow tuleb taas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga