And the Oscar goes to…

Kõik teavad, et naistele meeldib romantika eks? Või no heaküll… Enamikele naistele meeldib romantika. Ei tea, kas selle taga saavad olla just nt seebikad, mis annavad ebarealistliku kujutluse (vist) või midagi muud aga mingis vanuses hakkavad tüdrukud (enamasti) tõesti unistama mõnest super kutist, kes neid jalust rabaks ja teeks suursuguseid üllatusi.

surprise

Ühendame selle asjaoluga, et noored soovivad kiiresti suureks kasvada (et need üllatused ja ilus elu oleks reaalsem/lubatud) ning selle Bieber’i ja Twilight’i hulluse, siis ma arvan, et pole vaja imestada miks leidub nii palju 13-15 aastaseid tüdrukuid, kes kirjutavad Facebook’is veidraid järjejutte “oma” elust. Teate ju küll seda Älice megaa põnevat elu eks. Eelmisel aastal oli see suur hitt…

Sõbrannaga sai tookord selle Älice jutu peale tihti pisarad silma naerda ja ühe korra kukkusin ma suurest irvitamisest isegi diivanilt maha. Jah, see on võimalik! See on just nagu kerge meelelahutus, mis sinu päeva natukene paremaks teeb. Ma isegi ei tea miks. Ei käinud ma neid lehekülgi like’imas või kirjutamas kommentaare. Lihtsalt vahepeal sattusin peale ja kohe läks päev kuidagi paremaks. Mind üldjuhul ei huvita üldse, kes see reaalne inimene seal taga on ja kas ta on tõeline või mitte ning kas lugu võib olla lihtsalt kellegi lollitamine. Ma lihtsalt loen ja naeran.

smile
Tänase päeva olen ma kodus veetnud ja enamiku ajast netis ringi kolanud. Lisaks laavakoogikeste küpsetamisele sattusin selle aja sees muidugi uue järjejutu peale, mis küll on praeguseks lõppenud, aga mille lugemiseks ma siiski tunnikese eraldasin. Ausõna, mul on mingil veidral põhjusel kohe parem tuju. 🙂

Et võibolla teil ka natukene toredam oleks siis lugu selline:

Mingi nooruke tšikk käib kusagil koolis ja tal algas vaheaeg. Suviiiii. Ta saab kohe järgmisel päeval tuttavaks ühe noormehega, kes kingib talle lilli ja jätab taskusse kirjakesi stiilis “Ole valmis kell 18.00, kohtume vanalinnas. xoxo”. Sama päeva öösel saadab noormees talle sõnumi kuidas ta neiut juba igatseb. Niisiis nad käivad ja armastus on suur. Siis ühel päeval kui ta on oma romantilise mehega jälle megaaa peenes restoranis söömas, helistab talle ema, kes ütleb, et isaga juhtus õnnetus ja nad jooksevad haiglasse. Isa langeb koomasse ja neiu nutab sõbranna kaisus kodus ennast tühjaks. Sõbranna ehk tema BFF on tal olnud muidugi juba üle 10ne aasta ja neil on isegi peopesas 10 aastat olnud tätoveering, mis tõestab nende sõprust igaveseks. (oot, kui ta on umbes 15, siis kui vanalt ta selle tätoka saama pidi???)

Igatahes, tema isa on haiglas koomas, tema on sõbrannaga kodus (kes võib muidugi ööseks jääda), kutt saadab talle igatsevaid sõnumeid ja siis tuleb koju ema ja ütleb, et nad sõidavad Türki ning lennuk läheb 8 tunni pärast. BFF, BF ja noorem õde tulevad muidugi ka kaasa. Ilmselt on ema selle eest muretsenud (ehk plekib kõik kinni) ja väga huvitatud minema reisile oma teismelise tütre, selle sõbrantsi ja kutiga ja oma noorema lapsega üksinda, samal ajal kui tema mees haiglas koomas on. (Sounds like a fun trip.)

fun

Niisiis… Nad sõidavad Türki ja järgmisel päeval rannal kohtub tüdruk mingi poisiga, kes temaga rääkima tuleb. Samal ajal ilmub kohale tema tõeline boyfriend (kes ju ka reisile kaasa tuli), kes teda suudleb. Eelmine rannapoiss kõnnib minema ja tema silmist voolab isegi pisar. Seega hakkab tšikil kahju ja ta kutsub selle poisi õhtusöögile. Aaa… Kas ma unustasin mainida, et ema võtab neile kõigile Türgis kahekorruselise presidendi sviidi??? Jep!

money

Nii… Ma küll ei tea kus olid neiu BF ja BFF aga ta läheb selle uue kutiga kahekesi restosse (Türgis ikka veel) ja hiljem jalutavad nad veel rannal käsikäes ja värki särki. Peale seda läheb neiu tagasi oma tuppa ja ema tuleb sinna teatega, et isal on halvem ja nad sõidavad eralennukiga tagasi Eestisse. Eralennukiga ma ütlen!!! Selge pilt, asjad kokku ja tagasi. Türgis jõudsid olla seega vaid ühe päeva.

Kodus selgub, et ema valetas talle ja isa tegelikult ärkas koomast üles, mitte tal pole halvem. (Sest emale raudselt meeldib naljatada selliste asjadega!) Kõik on hästi. Siis kõnnib ta enda kooli juures ja täiesti juhuslikult on seal see poiss, kellega ta rannal jalutas Türgis. (Oot? Kas see poiss tuli ka varem tagasi? Ja elab tema lähedal? Käib tema koolis?)

yeah

Umbes mõned päevad hiljem räägib neiu selle rannapoisiga kokkusattumise pärast enda poisile kõik ära (noh, et ta selle teisega rannal käsikäes käis ja värki särki) ning poiss jookseb minema ehk siis jätab ta maha ja ütleb, et kolib niikuinii Soome. Täiesti juhuslikult saab neiu isa ka haiglast koju ja ema teatab talle, et nad kolivad ka Soome. Ooookei! (Ma mõtlesin, et isa on nõrk ja nad alles tulid Türgist tagasi!)

fun 2

See rannapoiss veel palub teda, et ta ei läheks aga noh mis ta teha saab. Vanemad teevad need targad otsused. Kolivad siis Soome, BFF tuleb vaheajaks kaasa ja muidugi on neil seal megaaa suur maja, kus sõbrantsik saab isegi oma toa. Soomes saab meie peakangelanna üsna ruttu tuttavaks mingi neiuga, kes täiesti juhuslikult juba käib tema ekspoisiga. Noh sellega, kes ka Soome kolis eks. (Oot? Juba???)

Poiss aga kinnitab neiule, et ei saa teda ikka mõtteist ja nii saavad nad uuesti kokku ja elu on lill. Käivad kusagil pidudel basseinidega majades, kannavad ilusaid uusi riideid (sest nad käiad iga päev sõbrantsiga shoppamas h&m’is) ning söövad maasikaid ja joovad šampust. (Oot? See on neile lubatud???) Ema on chill, sest ta saab aru, et sõbrantsil ja neiul on esimesed armastused.

cool mom

Siis aga saab neiu isa insuldi ja sureb. Matused on Eestis ja nad lähevad korraks sinna tagasi. Seal jalutab printsess enne sadamasse minekut kusagil pargis, kus ta kohtab seda rannapoissi, kes omakorda jätab talle ilusa kingituse mingile kiigele (kaelakee) ja siis läheb tšikk Soome tagasi. Seal nad siis iga päev shoppavad edasi ja neiu käib kuuks ajaks Londonis tädi juures elamas, et pead puhtaks saada. Isa surm ikkagi jne. BFF läks tal muidugi tagasi Eestisse sellel ajal kui ta Londonis oli. Soome tagasi jõudes on tema maja ees see Türgi rannapoiss Eestist, kes tuli sinna, et öelda, et ta kolis ka nüüd neiu pärast Soome, tahab teada kas talle kaelakee meeldis ja muidugi ei taha teda kaotada enam jne. (Mis sellest, et nad olid koos ainult ühe õhtu, samal ajal kui neiu õige poiss oli ei tea kus…) Neiu aga kinnitab talle, et tal on oma poiss olemas ja ta armastab ainult seda teist!

tears

Samal õhtul helistab neiu enda poisile (sest ta on ikkagi kuu aega Londonis olnud ju) ja vastu võtab mingi teine piff kes kinnitab, et on poisi uus tüdruk. Seega see neiu nutab jälle endal silmad peast ja helistab enda parimale sõbrannale muidugi. Tuleb välja, et see ei saa teda enam Soome vaatama tulla, sest ta jäi emale suitsetamisega vahele ja on koduarestis elu lõpuni. Seega nad enam ei kohtu ja kuna nad kunagi vandusid, et kunagi ei suitseta, siis loo peakangelane on enda BFF’is nii pettunud, et ütleb temast lahti. Selge… Nüüd pole ei BFF’i ega BF’i ja nagu sellest veel ei piisaks, siis saab ta tuttavaks veel ühe uue neiuga, kes nii muuseas käib nüüd selle rannapoisiga, kes tuli Soome elama. (Küll seal Soomes käib see asi ruttu!)

nutt

Kohe peale seda saab neiu tuttavaks mingi uue poisiga ja nad lähevad nagu ikka megaa ilusasse restosse kohtingule ja seal on see rannapoiss enda sõbrantsiga ka. Meie piffil aga keevad tunded selle peale üle pea, sest ta pole üldse saanud veel kõigest üle ja kui tema õhtukaaslane on koju läinud, siis ta läheb kuhugi järve äärde ja mõtleb kui halb tema elu on ja kui üksik ta on. Ronib mingi palgi peale ja kukub vette…

Kui ta ärkab, on ta haiglas ja tema kõrval on see rannapoiss, kes olla tema elu päästnud. Nimelt ta kukkus peaga vastu seda palki mille peal ta ronis ja nüüd tal on osa mälu tuksis. Ma ei tea, mis teistest kaaslastest sai aga rannapoiss kinnitab talle, et armastab teda (ei lähe kuskile) ja tema palub omakorda vabandust, et pole sellest kõigest aru saanud jne jne. Siis teatab arst talle, et tal on mälukaotus ja nad viivad ta ajuoperatsioonile, et teada saada kui palju mälu tal kadunud on. Rannapoiss nutab koos temaga kui ta enda ema ära ei tunne ja mingi hüsteeriahoo saab. Peale oppi teatab arst, et tal on 100%st 47%’line ajukahjustus vms. (Sounds like a dream come true!)

what 2
Aasta pärast on ta mälu taastunud ja ta on rannapoisiga koos. End of story!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

10 mõtet “And the Oscar goes to…

 1. Riina

  Hahahahaa. see kõlab nagu need kunagised rate järjekad, mida ma suure huviga lugesin. 😀 Nii fun. 😀

  Vasta
 2. Pingback: Soovitused uutele algajatele blogijatele… | Days Worth Living!

 3. C

  Puudu on muidugi veel üksikasjalik riiete kirjeldus, mida tsikk iga hommik, lõuna ja õhtu kannab 😀

  Vasta
  1. Sirli Lump Postituse autor

   Damn… Ja ma mõtlesin, et ma olen hea kokkuvõtte teinud! Nüüd tuleb meelde küll, et ta vahetab neid riideid ikka mitu korda päevas. 😀

   Vasta
  1. Sirli Lump Postituse autor

   Mul on hea meel! 😀

   Mitte tähendab selle üle, et sa kukkusid, aga selle üle, et see lugu sulle samuti nalja pakkus.

   Vasta
 4. Pingback: Another Oscar goes to… ehk järjekordne järjejutt! | Days Worth Living!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga