Äriplaani saaga vol.3

Plaanisin alguses pikemalt kirjutada aga mulle tundub, et see teema äriplaani esitamise ümber hakkab natukene ära leierdama, seega võtan ma selle kiirelt kokku.

Nagu ajakava ette nägi, sain ma esmaspäeval oma plaani uuesti esitatud ja nüüd jään jälle ootele. Seekord on tähtaeg muidugi alles aprillis aga tundub, et oleme saanud praegu kõik kenasti tehtud ja asjad aetud sellegipoolest. Teisisõnu räägin ma siin erinevatest kokkulepetest ja muust säärasest mis lihtsalt ei kannata enam kauem ootamist.

Seekord läksin ma äriplaani esitama juba ettevalmistunult. Või loogiliselt võttes lihtsalt rohkemate teadmistega sellest protsessist. Tõstsin faili varakult kodus kolmeks tükiks, et seal oleks siis kiirem ja kergem ning saaksin ruttu tulema. Oi naiivne mina… Ja mida ma siis avastasin? Nimelt kui tõsta fail tükkideks sellel kõige lihtsamal copy ja paste viisil, kaovad leheküljenumbrid ära.

laugh

Milline meeldiv tõdemus! Nii juhtus ka minu äriplaaniga eelmine kord. See, kes plaani tükeldas, lihtsalt ei märganud seda pisikest asjaolu, et plaanil enam numbreid pole. Küsisin seda Töötukassast isegi üle. Super! Kuidas sulle meeldiks lugeda 75 lehekülge äriplaani mis viitab erinevatele kohtadele aga neid tuleb tikutulega kuidagi peatükkide järgi otsida, sest leheküljenumbreid ei ole? Sisukorras on aga kõik numbrid olemas justkui sinu mõnitamiseks.

jee

Plaani pikkuseks sai seekord 103 lehekülge ehk siis suutsin juurde kirjutada täpset 20 lehekülge ja ülejäänu moodustasid lisa lisad. Palju õnne sellele inimesele kes seda nüüd üle lugema peab!

Mina lisasin enda kolmeks tükiks tõstetud failile kenasti järjekorranumbrid ja kõik oli ideaalne kuni selle hetkeni kui Töötukassas nendest üks osa jälle üles ei läinud. Andke asu! Jälle liiga suur.

haha no

Nüüd ma muidugi tean mis selle faili nii suureks tegi ja saaksin seda muuta aga natukene liiga hilja on selleks. Juba töötukassas ei saanud ma enam midagi teha. Seekord istusin ma seal konsultandi pingil kokku tund aega ja 10 minutit. Kujutate ette milline järjekord kogunes minu taha? Ei? Well… Uus inimene tuleb iga 15 minuti tagant. Ehk siis seal olid inimesed kelle aeg oli üle tunni aja tagasi ja seal ma ikka istusin ja konsultant muudkui jamas, et tõsta fail mitmeks tükiks, lisada siis käsitsi leheküljenumbrid igale failile ja proovida kas läheb üles. Kui ei lähe, siis uuesti otsast peale. Lõpetasime sellega, et plaan läks üles viies tükis. Viies!

Mis mul nüüd üle jääb siis? Ma väga loodan, et kes iganes seda plaani nüüd üle vaatab, siis tal jätkub kannatust!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga