Milliste otsingusõnadega minu blogisse jõutakse? Vol.1

See on nüüd küll vist üks populaarsemaid postitusi, mida blogimaailmas teha saab. Ma muidugi välja ei otsinud aga suure tõenäosusega on pikaajalisemad blogijad pea, et kõik ühe sellise postituse oma blogiajaloo jooksul teinud. Kuna wordpress on aga selline tore koht, siis on võimalik siit kõiki otsingusõnu ka tagantjärele vaadata. Ja arvestades, et ma olen bloginud tegelikult aastast 2007 (palju on ju ka neid täiesti privaatseid postitusi), saamegi kokku sellise hirmuäratava listi huvitavaid otsingusõnu.

Nii ma siis alustangi selle vol’ide saagaga ja eks näis siis kui pikaks see kujuneb. Üritan muidugi otsida välja sellised huvitavamad leiud ja lihtsalt inimeste nimesid, keda guugeldades siia tuldud on, ka lisama ei hakka. Kõik otsingud on muutmata kujul! 🙂

Alustame siis!

välgumihkel – ma loen ja ma mõtlen, et mida küll oled sa seda guugeldades otsinud ning miks sa just minuni jõudsid. Paratamatult hüppab pähe pildikene blondiinist, kes endale iPad’ile lõikelaua äpp’i tõmbas ja siis oma tahvelarvuti peal lahedalt tomateid lõikus. Ma loodan, et sina päris selle põhjusega välgumihklit ei guugeldanud.

wink

ise tehtud asjad on armsad – minu arust ka. Kas sa mõtlesid midagi kindlat või niisama konstateerid fakti?

siin ma siis nüüd olen – Päriselt? Ma poleks uskunudki. Tavaliselt mina näiteks pole üldse siin vaid olen täitsa seal. Kusagil mujal ma mõtlen. Sul vist jäi lause lõpetamata… Siin ma siis nüüd olen ja guugeldan… Seda mõtlesid?

liigun linna keskuse poole – Ahhhaaaa… Te vist olete selle eelmise tüübiga sellised bestikad. Tema näed on seal ja sina liigud sinnapoole. Või midagi sarnast. Oleks mul teie kontaktid, ma viiksin teid omavahel kokku.

how to put hamsters together – Võibolla te olete hamstrid? 😀 Siis ma vist peaksin minema guugeldama seda, kuidas hamstrid lõpuks kokku panna. Tundub selline keeruline värk.

nomnom

kõige rohkem laenutatud raamatud – vähemalt kultuursed hamstrid siis!

naljakad mobiilihelinad – räägi, mida sa täpselt selle all mõtled? Kas mõni helin üldse saab naljakas olla? Või noh… peaasi, et nagu heliseks vist? Või mitte? Peaasi, et oleks naljakas alati? Ahah… Mul kahjuks ei ole soovitusi sulle siin.

kes tuli – ma ausalt ka ei tea! Sina järsku? Jõudsid nüüd sõbra juurde linna keskusesse? 😛

odavad helendavad pulgad – vot see on see esimene koht, kus ma oskan öelda, et ma tean küll, mida sa otsid. Lõpuks ometi. See postitus, mida sa otsid, asub siin. Üks ägedamaid DIY projekte, mida olen teinud. Proovi ka järgi. 🙂

sain ekast kirja – No siis läks sul hästi vist! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Üks mõte “Milliste otsingusõnadega minu blogisse jõutakse? Vol.1

  1. Pingback: Milliste otsingusõnadega minu blogisse jõutakse? Vol.2 | Days Worth Living!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga