Another Oscar goes to… ehk järjekordne järjejutt!

Üks naljakamaid ja loetuimaid lugusid siin blogis on mul kirjutatud ühest järjejutust, mida lugesin ja millest teile ka kokkuvõtte tegin (lugeda saad siit). Juba siis mainisin, et minu jaoks on sellised järjejutud justkui kerge meelelahutus, mis kogu oma ajuvabaduses (see vist ei ole sõna :D) teevadki päeva natukene paremaks ja naljakamaks. Mingil seletamatul kombel saab alati naerda ja tuju on kohe parem. Mitte, et minu päevad muidu nii kurvad oleksid või, et ma iga päev neid järjekaid loekas (sest seda ma kohe kindlasti ei tee), aga omajagu vahva on neid minu arust lugeda küll. Seega mõtlesin ma teile välja otsida veel ühe. 🙂

Loodan, et järgnev jutt paneb teidki natukeseks naeratama. 🙂

evil

PS! Loo tegelased on teie enda huvides ümber nimetatud, sest muidu ei saaks mitte keegi aru milline Robert, Tom, Sass, Markus, Henry  või Martin kusagil midagi tegi.

PPS! Ma tean, et see lugu on räigelt pikk aga no ausõna ei osanud seda väiksemaks teha. 😛

Niisiis… Meie loo kangelanna on 15 aastane tüdruk, kellel on 17 aastane õde ja 6 aastane vend. Muidugi elab kangelanna oma perekonnaga Tallinnas (mega ägedas ja suures majas), vihkab kooli ning oma õde ja venda, kes kogu aeg “pinda käivad”. Meie lugu algab loomupäraselt muidugi ka tema viimasel koolipäeval, sest see on noorte tüdrukute jaoks lihtsalt nagu kõõõõige ägedaaam aaeeeg naqqq, eks. 😀 Mõelda vaid… Ei pea õppima tervelt kolm kuud.

Sellel viimasel koolipäeval pillab kangelanna sööklas oma taldriku kildudeks. Kõik jäävad vait ja mingi söögitädi tuleb temaga kõigele lisaks veel õiendama. Mismõttes sa nagu pillad mingi taldriku maha, eks! Kangelanna saadab söögitädi muidugi pikalt (sest nii täiskasvanutega käitutaksegi) ja avastab siis, et mingi armas poiss tema paralleelist on juba killud kokku koristanud.

Peale kooli läheb kangelanna koju ja kuuleb, kuidas tema õde oma poisiga seksib. Hiljem aga tuleb poiss tema tuppa ja meie saame teada, et see on see sama armas poiss, kes tema taldriku killukesed sööklas kokku korjas. Olles äsja kangelanna õde trukkinud (vabandust selle väljenduse pärast), kutsub see poiss meie neiu järgmisel päeval välja. Kuna kangelanna on korralik tüdruk, siis kihutab ta muidugi tüübi uksest välja.

gtfo

Peale seda kui tšikid mingile peole lähevad, vanematele sellest midagi ei räägi ja unustavad ööseks koju tulla, saab isa vihaseks. Nii leiab kangelanna ennast ühel hetkel koduarestist enda toast. Tal on keelatud aknast välja ronida ja isa võtab lisaks veel kõik tema aiföunid ja läpakad käest. See viib kangelanna masendusse. Keegi talle süüa ei anna ja nii jäetakse ta lihtsalt sinna tuppa üksi surema. Elu on kohutav. Kõik on halb ja inimesed isegi ei tea, et teda kodus piinatakse. Kuidas võib maailm nii julm olla???

Tegelikult ei tea ta ise ka miks ta seda teeb aga ühel hetkel tõmbab ta endal käe kääridega veriseks. Elul lihtsalt ei ole enam mõtet. Siis aga tuleb talle muidugi meelde, et tegelikult tal on vere foobia ja ta minestab sinna enda vereloiku ära. Kuna vanemad temast üldse ei hooli, siis ärkab ta muidugi seal samas põrandal ja roomab voodisse magama (never mind see haav, mis ta käe peal on). Õhtusöögiks on tal üks tilk vett mingi pudeli põhjast, mille ta enda toast leiab.

Järgmise päeva hommikul ragistab kangelanna ajusid ja tal tuleb meelde, et tegelikult on tal varuvõti ka. Kui teised kodust läinud on, läheb ta toast välja. Ukse taga seisab muidugi õe peiks, kes olla wc aknast sisse roninud teda vaatama. Kuna kangelanna on korralik tüdruk, siis käseb ta õe peiksil muidugi uuesti jalga lasta aga selle asemel see tüüp hoopis ootamatult suudleb teda. Tavaliselt õe peikad ongi sellised pealetükkivad vaata. Mis sa ikka teed siis.

kiss

Peale seda imelist hetke moosib tema ema isa ja lõpuks saab kangelanna oma telefoni tagasi, ta lastakse toast välja ja see ühe päeva kestnud piin saab lõpuks läbi. Enam ta ei olegi vangis.

Vahepeal iseenesest ei juhtu mitte midagi huvitavat peale selle, et kangelanna avastab, et ta ema seda suudlust pealt nägi ja õele ära kitub… Peale selle, et Facebookis lisab teda sõbraks mingi dude, kes sinna eelmisele peole siidreid oli toonud… Peale selle, et õde teda köögis kartuliga viskab, mille peale tema omakorda õele terve pudeli majoneesi pähe kallab… Peale selle, et ta varastab õe päeviku ja saab teada, et see üldse üks narkar on (sest õde noh kirjutab enda päevikusse, et ta on narkar :D)… Peale selle, et ta avastab ka, et tema isal on armuke ja pressib siis isalt tagasi kõik oma arvutid ja värgid ning isa peab talle lubama, et vastutasuks selle eest, et ta emale ära ei kitu, peab isa laskma tal sõpradega väljas käia. (Done deal ma ütleks, suva see ema!)

Lõpuks jätab kangelanna õde oma peiksi maha ja leiab tänu narkotsile mingi uue tüübi. Vahepeal aga on kangelanna juba jõudnud selle Facebooki dude‘iga kinos käia, seega tema ja õe peiksi suhe on küll välistatud. Teate miks? Sest kangelanna on korralik tüdruk and all that! Õde muidugi sihib teda vahepeal relvast ja tahab ära tappa, sest kangelanna saab endale kõik, mida ta tahab ja tema mehed ka jne… Aga õnneks takistavad teda ema ja isa. Elu läheb edasi.

piu

Nii ei juhtu vahepeal jälle midagi eriti huvitavat… Peale selle, et ta räägib õele ära, et isal armuke on ja õde ta siis kappi kinni paneb… Peale selle, et nad sõbrantsiga ja selle Facebook’i dude‘iga mingi suvalise autosse ronivad ja siis metsa sõidutatakse… Peale selle, et sellise jubeda kogemuse tagajärjel see Facebook’i dude teda suudleb… Peale selle, et järgmisel päeval see tüüp helistab ja teavitab, et ainult mängis temaga ja tegelikult tal on oma tüdruk olemas… Peale selle, et selline nõme kogemus paneb ta õe peiksile helistama ja tolle kinno kutsuma. Ja noh nii edasi.

Muidu on seal kinos kohe ka see Facebook’i dude oma tõelise tšikiga. Kangelanna otsustab talle koha kätte näidata ja õe peiksiga avalikult ameleda. Facebooki dude sööstab neile aga keset filmi vahele ja annab kangelannale bitchslap’i. Et siis selline mees. Kangelanna annab talle andeks ja õhtu lõpuks amelevad nad juba uuesti. Never mind, et tüübil oli oma neiu olemas juba. Never mind, et ta ütles, et ainult mängis meie kangelannaga.

Ühel õhtul koju jõudes deidilt koju jõudes näeb ta ema koos oma armukesega diivanil amelemas. Selge pilt… Mõlemad vanemad petavad! Kui ema enda armukesega ülakorrusele kaob, tuleb isa enda armukesega uksest ameledes sisse. No mida pilti… Järsku ta vanemad on üldse svingerid? Ei usu… Isa ostab talle kutsika selleks, et tüdruk emale uuesti ära ei kituks! (Nicely done, dad!)

high five

Edasi näeb kangelanna peol seda Facebooki dude’i oma õega amelemas. See, ja asjaolu, et tüüp teda kinos lõi ja ütles, et teda ära kasutab, aga ei pane tšikki oma meelt muutma ja nii lõpetab ta mingis suvalises toas selle sama tüübiga ja muidugi ärkab tema kõrval. Sealt koju jõudes tunnistab ta oma BFF’ile üles, et seksis selle tüübiga (esimene kord ja värki särki) ja sõbrants siis juhib tähelepanu sellele, et kangelanna võib nüüd rase olla. Peale apteegist läbi hüppamist teeb neitsik kodus selle testi ära ja muidugi on see positiivne! Ta on rase… Appi ma ei või… Ta jäi eilsest ööst rasedaks. Ta on rase. Ta nagu on päriselt rase!

lol

Nüüd läheb asi karmiks… Kangelanna peab sellest ju vanematele rääkima. Mõelda vaid… Rase! Kodus räägib siis kõik ära ja isa saab muidugi vihaseks ja läheb talle peaaegu kallale. Õnneks astub ema vahele ja hoiab halvima ära oma uue teatega… Tema on kaaaa rase! Ja kohe on teada, et see on ema armukese laps, kes sai tehtud seal samas elutoas diivanil, kui kangelanna neile peale sattus. (Ausalt kaa!)

no way

Isa viskab mõlemad muidugi kodust välja ja vanemad allkirjastavad seal samas lahutuspaberid. Divorce – check! Kangelanna läheb emaga elama, sest siis on kaks rasedat koos ja kõik ülejäänud jäävad maha. Tunnikese või kahe pärast on isa neile juba lasnamäel kolmetoalise korteri välja vaadanud aga abordi jaoks ta raha ikkagi ei anna. Üleüldse ei anna isa muidugi korteri ega toidu peale ka raha ja lihtsalt otsis neile selle välja. Kangelanna räägib siis lapse isale, et on rase ning tüüp lihtsalt suudleb teda ja ütleb, et kahjuks temal ei ole ka abordi jaoks raha. Ei olegi midagi teha… Tuleb siis vist emaks saada!

ouch

Järgmine päev kolivad rasedad juba minema ja otsustavad raha saamiseks kõik oma asjad maha müüa. Õhtuks on neil osta.ee kaudu enamik kappe ja voodeid juba rahaks tehtud. Kuna nad aga selle sama korteri ostuks raha kokku ei saanud, siis leiab kangelanna, et tal tuleb tööle minna. Oh, kui armetu üks elukene võib olla! Käibki siis Töötukassas ära ja saab ülejärgmiseks päevaks kohe töövestlusele ühte juuksurisalongi. Nüüd peavad nad selle vestluse pärast ultraheli edasi lükkama, sest just selleks päevaks oli ema esialgu neile mõlemale juba kinni pannud ultraheli ajad, et nad saaksid teada, mis soost nende lapsed siis lõpuks on. Nii ruttu see asi käibki. Rasedaks jäämise ööst on praeguseks möödas… Las ma mõtlen… Umbes kolm päeva! 😀

Salongis juuksurina tööle saamine käib järgmisel päeval aga puhta koba peale. Lisaks saab ka ema järgmisel päeval töö, kus on viis korda suurem palk eelmisega võrreldes. Te võite nüüd ise mõelda, kui suur see palk on, sest sellest järgmisel päeval lähevad nad shoppama… Mida nad ostavad? Kõigepealt kõikidesse tubadesse tapeedid (wait, nad müüsid need ka maha?) ja vannituppa plaadid, mõlemale terve magamistoa mööbli koos voodite ja kappidega, kööki muidugi külmkapi ja suurde tuppa raamaturiiuleid, teleka, laua, toolid ja muu sellise, vannituppa wc poti (wait… ka selle müüsid ühe õhtuga osta.ee’s maha? :D), vanni ja peegli. Ühesõnaga kõik. Nad ostsid kõik uue. Kodus panevad nad kõik tapeedid seina, mööbli kokku ja voilaa… Kaks rasedat. Piece of cake!

lol 2

Siis hakkab kangelannal aga paha ja kuna ema on vannitoas ees, siis jookseb ta trepikotta. Seal kohtab ta oma kõhubeebi isa, kes sõnagi lausumata teda peksma hakkab. Kangelanna vajub maha ja tüüp lihtsalt peksab teda jalaga kõhtu. Siis läheb dude minema, tema oksendab natukene ja läheb siis ise tagasi tuppa. Seal ütleb ta emale, et ilmselt ta enam ei ole rase. Mingist verejooksust pole mingit juttu. Lihtsalt pole enam rase ja kõik! Ema paneb talle seepeale uue arstiaja kinni, sest “see lapsejäänus tuleb sul sealt kõhust ju välja saada”. Kangelanna aga tunnistab sõbrantsikule, et on täitsa õnnelik, et enam rase ei ole ja mõtiskleb lausa, et kas see tähendab nüüd, et tema ja endise kõhubeebi issi vahel on tõesti kõik läbi?

stunned

Oma vanasse majja minnes avastab kangelanna, et isa on talle jätnud kirja ja raha ning koos mööbli, laste ja kõigega lihtsalt välismaale elama kolinud. Ta ei ütle kuhu aga loodab, et ema ja tšiki lapsed kasvavad koos kenasti üles. Nii korraldabki kangelanna üksinda seal majas peo ning sinna tuleb lillekimbuga muidugi ka neiu läbi peksnud endise kõhubeebi issi. Mitte miski ei ütle rohkem, et ma armastan sind, kui see, et ma peksan sul läbi, sest noh… “Mul on kahju aga ma ei tahtnud nii vara veel isaks saada.” Get back together – check!

Kuna neiu jookseb kodust ära, avastab ta järgmisel hommikul elu24’st enda tagaotsimiskuulutuse. Nii helistabki ta infoliinile ja reaalselt küsib, kuidas ta saab korterit üürida nii, et ta ei peaks kesklinna minema ja nii, et politsei teda ei näeks. Keegi aga sealpool toru küsimusi ei esita ja annab talle nõu, et vaadaku enda postkasti ja otsigu sealt kuulutusi. Küsimus, mis otsib võimalust politseiga mitte kokku sattuda on lihtsalt niivõrd tavaline. Selliseid küsimusi saab infoliin nagu iga päev!

wink

Edasi toimub kõik väga kiiresti… Ülemus paneb ta tööl mingisse kolikambrisse kinni, sest ta ei taha sinna tagaotsitavaid, ja kutsub politsei. Nii tuleb kangelannal ikkagi koju tagasi minna. Seal leiab ta oma ema uue mehega voodist ja näeb ema kõhtu, mis nende mõlemi sõnul ei tohiks raseduse viiendal kuul nii suur olla. Selle peale tuleb talle endale muidugi meelde, et tema laps on ju ka endiselt veel kõhus ja järgmine päev lähevadki nad koos emaga arstile. Seal pannakse ta korraks magama ja kui ta ärkab, siis on kõhubeebi temast välja võetud ja arst ütleb talle, et ta oleks saanud tütre. Jamh… Nüüd on see kõik möödas ja 5 kuud tema kõhus olnud surnud loode ka välja võetud.

shocked

Samal õhtul tulevad emal veed ära ja ta viiakse haiglasse sünnitama. Esimene laps sünnibki ning arst teatab kangelannale ja ema uuele voodirõõmule, et ülejäänud kaks sünnivad hiljem. Wooohoooo… Kolmikud! (Aga sünnivad erinevatel aegadel???) Kuna ema on teadvuseta, siis otsustavad kangelanna ja ema uus voodirõõm laste nimed ise ära. Umbes samal päeval aga paneb keegi kangelanna õe ekspeika korteri põlema ja endise kõhubeebi isa jätab ta lihtsalt niisama maha. Öösel saab ta aga haiglast kõne, et teised kaks beebit sündisid ja noh ema on nüüd surnud. Jep… Nüüd on ta täiesti üksi kolme beebiga, sest ema uus voodirõõm otsustab alkohoolikuks hakata.

popcorn

Peale kõike seda tuleb tema õde koju tagasi ja korraga on nad nagu uued bestikad. Mis sellest, et umbes eelmisel nägemisel tahtis õde teda maha lasta. Oma vana BFF’i näeb ta oma endise kõhubeebi issiga Virus amelemas ja see sõprus on nagu selgelt soooo over eks. Kuna tal on ema (nüüdseks endise) voodirõõmu krediitkaart, siis peaks olema igati okei, et nad õega hakkavad koos kolmikuid kasvatama. Voodirõõmu viib politsei koos kõikide kodinatega aga minema seega tema seda krediitkaarti küll nagu tagasi ei taha. Jep!

Algab uuesti kool! (Peale sellist keerulist suve, mis kestis 5 kuud :D) Kuna kangelanna enam endise bestikaga koos ei istu, siis pannakse tema kõrvale istuma mingi uus mega armas tüüp. Koos koolist koju kõndides aga selgub, et nad elavad mõlemad samuti lasnamäel. Wait… Nad saavad ühe bussiga koju sõita… Wait, wait... Nad elavad samas majas ja paraadnas… Wait, wait, wait... Nad elavad kõrvuti korterites! Voilaaa! Õhtu lõpuks on nad juba käinud kinos ja pargis ja Hessis ja poodides ja noh tüüp on teda enda pool suudelnud ja teisisõnu nad nüüd käivad. Kõik ülejäänud mõttetused on unustatud. Jee!

happy

Vahepeal tulevad tagasi (lisaks õele) ka tema isa ja vend ning nad kõik kolivad vanasse majja tagasi. Ema endine voodirõõm tuleb krediitkaarti siiski tagasi nõudma aga tubli issi seob ta keldrisse kinni ja kutsub politsei. Tema endine BFF ja bitch sõbrantsik tellib kusagil restos veini ja meie kangelanna kallab selle talle pähe (mis sellest, et mõlemad on nagu 15!). Koolis kohtub ta mingi teise üle kooli populaarse poisiga ja hakkab hoopis sellega käima, kui popp poiss palub teda kooli ballile korraldajaks. Naabripoiss, kellega ta vahepeal käis jääb auto alla ja sureb kangelanna käte vahel. Mis seal ikka… Ta läheb selle peale popi poisiga hoopis restosse. Põhimõtteliselt nagu koolis enam keegi käima ei pea ja see on täiesti unustatud. Päeval käiakse rannas ja õhtul pididel.

Siis jääb õde jääb rasedaks ja abiellub. See sama narkarist õde eks. Ja muidugi on meie kangelanna peapruutneitsi. Kasuema ei salli endiselt keegi ja lapsed loobivad teda naise valmistatud võileibade ja munaga. Isegi isa arvab, et ta pole normaalne ema lastele aga lahku ka temast ei lähe. Pulmareisil raiskab õde aga rämedalt raha erinevatele esemetele nagu:

1. Mary Jane’i – 250€ kingad
2. 10 GUESSI pluusi – 150€ 
3. Neli paari Gucchi kingi – 540€
4. Geussi kell – 300€
5. Kolm kleiti – 280€
6. Make up store meigid – 200€
7. Kolm kotti – 575€
8. Victoria Secreti pesu – 200€
9. Svarovski ehted – 100€

Ja lisaks mehele:

1. Mantel – 250€
2. Kolm paari kingi – 400€
3. Pesu – 280€
4. Kell – 600€
5. Mitu paari pükse – 800€
6. Puma tossud – 160€
7. Neli pluusi – 75€
8. 25 paari sokke – 200€

wow

Edasi on kangelannal sünnipäev ja ta saab lõpuks ometi 16. Seda on ta kaua oodanud! Sweet sixteen ikkagi! Uusaastal aga tuleb välja, et see kooli popp poiss on tegelikult Rootsi kroonprints, kelle isa on haige ja sureb varsti ära. Nii peab temast saama järgmise nädala jooksul kuningas ja seega peab ta nädala jooksul abielluma. Kangelanna on muidugi nõus ja tema isa toetab teda kõiges ehk siis kui tema 16 aastane tütar tahab abielluda Rootsi kroonprintsiga, siis why the F not??? Ainus mure ja probleem on see, et ta peab enne 9nda klassi ära lõpetama. (Minu arust on ka see ainus mure!)

Lühike kokkuvõte siis edasisest… Õde saab muidugi vahepeal juba esimese lapse nii paari kuuga ja ootab juba järgmist. Vennakene, kes peaks olema seitsme aastane (kuna loo alguses oli ta ju 6) aga on vahepeal reisil olles kõvasti vananenud ja on nüüd 12.

nanana

Isa jätab enda raseda jobu naise maha ja toob majja uue beibe, keda muidugi samuti esimesest sekundist vihatakse. Ühel kolmikutest avastatakse verevähk ja järgmisel päeval peale avastamist ta juba sureb. Kangelanna läheb Rootsi enda popi poisi ja kroonprintsi vanematega kohtuma aga kihluspeol näeb kuidas kõikide nähes suudleb tema mees kedagi teist. Muidugi jätab ta noormehe selle peale maha ja oma väikevenna matustel kohtub mingi uue tüübiga. Kuna terve kool teab nüüd, et ta altari ette jäeti, siis annab direktor talle kaks vaba nädalat. Kroonprints aga abiellub selle tibinaga, kellega ta kihluspeol suudles ja kangelanna vaatab seda kõike telekast.

so sad

Muidugi üritab see kroonprints teda siis ikkagi veel tagasi saada ja väidab, et tema pulm oli sunniviisiline. Ühel hetkel aga saab kangelanna e-maili, mis ütleb, et kroonprintsi lennuk kukkus alla ja nii sõidab neiu Rootsi matustele. Laevas näeb ta nüüdseks vist tegelikult juba kuninga õiget naist, kes teda tappa üritab ja talle paljastab, et kroonprints tõesti armastab ainult meie kangelannat. Et tegelikult ta ei olegi surnud, vaid see kõik on naisukese plaan meie peatšikist lahti saada. Kuigi sadamas näeb ta ka oma kroonprintsi/kuningat, saadab ta mehe siiski pikalt ja läheb hoopis selle matustel kohtutud vennaga välja.

over it

Meie lugu lõppeb sellega, et neiu otsustab koos matusevennaga minna Austraaliasse elama. The end.

Jep… Just nii oligi! Mis noortel tüdrukutel viga on???

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 mõtet “Another Oscar goes to… ehk järjekordne järjejutt!

 1. Karmeliina

  Ega sa juhuslikult sellist järjejuttude lehte facebookis ei loe, nagu on “Teismeliste elu” (just see, millel kõige rohkem like’sid on) Kui loed, siis äkki teed kunagi sellest ka kokkuvõtte, naljakas oleks lugeda, sest kaks eelmist on küll nagu tõsiselt crazyd. 🙂

  Vasta
  1. Sirli Lump Postituse autor

   Tead ma olen pikalt otsinud järgmist juttu aga paljudel on need pooleli ja enne lõputa ma ei taha kokkuvõtet teha ka. 😛 Aga ma kindlasti vaatan sinu pakutud lehe üle. 😀

   Vasta
 2. Pingback: Järjejuttude 10 tõekspidamist! | Days Worth Living!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga