“Jõulud on andmise aeg” – SUUR KINGISADU! LOOS LÕPPENUD!

Enne, kui Te liigute edasi kingituste juurde, soovin ma Teie tähelepanu juhtida ühele toredale Naerata Ometi MTÜ projektile nimega “Jõulud haiglas 2014”. Tegu on projektiga, mille raames viiakse jõuludel lastele ning haigla töötajatele kingitusi, et ka neile, kes ei saa jõule veeta kodus pere keskel, saaks südamesse natukene jõulurõõmu. Kas pole mitte armas algatus?

jouludhaiglas

Jõuludel on ju väga levinud annetada lastekodudele või kodutute loomade varjupaigale. Miks mitte ka lastele, kes ei saa veeta pühi oma perega ning haiglatöötajatele, kes tihti jäävad laste kõrval lihtsalt varju?

Projekti kohta saad täpsemalt lugeda Naerata Ometi MTÜ kodulehelt siin.

Seega, kallis sõber, kes sa oled sattunud seda postitust lugema. Enne, kui sa liigud edasi kingituste juurde, võta üks moment, haara oma telefon ning tee üks pisikene heategu. Ilmselt ei võta see sinult suurt tükki küljest, kuid kellelegi teisele on see väga tähtis ning teeb ta kindlasti väga õnnelikuks! Annetamine ei ole muidugi kohustuslik selleks, et kingiloosist osa võtta, kuid sellegi poolest loodan, et leidub neid häid inimesi, kes seda teevad ning sellest ka kommentaariumis teada annavad. 🙂

Naerata Ometi MTÜ meeskonna Heiki kommentaar: “Täname kogu südamest kõiki annetajaid, nii eraisikuid kui ettevõtteid, kes on projektile juba oma panuse andnud, kas rahaliselt või muul viisil, ning muidugi täname juba ette ka neid, kes soovivad veel aidata ning plaanivad oma pisikese panuse projekti heaks anda. Siirad tänusõnad!”

Kuidas saad projektile annetada?

Saada SMS numbrile 13013 märksõnaga Naerata joulud, annetad 1,6 eurot.
Saada SMS numbrile 13017 märksõnaga Naerata joulud, annetad 3,2 eurot.

Kui sul on soov annetada natukene suuremat summat, saad seda teha alljärgnevatele pangakontodele:

Danske Bank Konto nr: EE053300332132960003

Swedbank Konto nr: EE672200221046387155

SEB Konto nr: EE101010220101993019

Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Jõulud haiglas 2014.

————————————————————————————————————————————–

Nüüd aga kingituste juurde. Selleks, et anda Teile ideid, mida oma lähedastele jõuludeks kinkida ning juhtimaks tähelepanu “Jõulud haiglas 2014” projektile, on mõned vahvad ja suurepärased ettevõtted pannud välja veel vahvamad ja veel suurepärasemad kingipakid just Teile! Kaheksa kingipakki, kaheksa võitjat! 🙂

Tähestikulises järjekorras:

BeautyBox OÜ on kingituseks välja pannud Elizabeth Ardeni Green Tea komplekti, mis sisaldab endas nii lõhna, kehakreemi, duššigeeli, kui ka mugavat kosmeetikakotti nende toodete kaasaskandmiseks. Komplekti saad eraldi soetada siit.

Nagu ikka on lõhnad ju ühed populaarseimad asjad, mida kinkida nii sünnipäevaks, kui muudeks suursüdmusteks. Jõulud ei ole siin erand ning selle ühe armastatuima lõhnaga ei saa ju ometi alt minna. Suurepärane kingitus nii kallimale, emale, ämmale või kellele tahes, kes armastab kvaliteetseid lõhnu. Samuti on BeautyBox kodulehel ka palju teisi komplekte, mida võimlik jõuludeks kinkida. Telli lihtsalt üks ära ja ongi kingitus olemas. 🙂

K1

K2

Kindlasti minge like’ige ka BeautyBox Facebooki lehte siin, et olla kursis kõikide uudiste ja uute toodetega.

————————————————————————————————————————————–

Chado teepood on kingipakiks välja pannud oma imelised jõuluteed, mis lõhnavad lihtsalt fantastiliselt. Chado teepood aga ise on üks meeldivate aroomidega pisikene pesa Tallinna vanalinnas, kuhu võib end täitsa ära unustada. Eelmisel aastal kinkisime me minu emale just Chado teepoe jõuluteesid, kuid eks see väikese tagamõttega oli ju ka. Kinkides emale teed, võid sa kindel olla, et saad seda ka ise pruukida. Kaval, eks? 🙂

Kõiki teede (ja šokolaadidega) on Teil võimalik tutvuda Chado teepoe kodulehel siin. Ja kui Teilgi on jõuludel natukene külm ning ihkate midagi sooja, siis miks mitte kinkida lähedastele pisikene aroomidest pungil Chado teepoe pakikene?

K3

K4

K5

Kindlasti minge like’ige ka Chado Facebooki lehte siin, et olla kursis kõikide uudiste ja uute toodetega.

————————————————————————————————————————————-

Chick ehted ja Kristina Ilutuba panevad kingituseks koos välja lausa kaks komplekti ehteid, mille sa lihtsalt pead endale saama, eks? 🙂 Tegelikult on Chick ehted üldse üks mõnus kingitus näiteks sinu parimale sõbrannale, kui soovid midagi ilusat ja kena, kuid samas ei ole sul võimalik tervet varandust välja käia. Vaata vaid natukene ringi Chick ehete Facebooki lehel, esita tellimus ja jälle üks mure murtud, mida jõuludeks kinkida.

Kristina Ilutoas aga on sul võimalik lisaks Chick ehetele saada ka ripsmepikendusi, maniküüri, püsimeiki ja palju muud. Nende salongid aga asuvad nii Tallinnas kui Pärnus, seega hea uudis kõigile, kes ei ole pealinnast. 🙂

Esimeses kingipakis peidavad end kaelakee, kõrvarõngad ja kabukipintsel.

K6

K7

Teises pakis aga kaelakee, kõrvarõngad, sõrmus ning käevõru.

K8

K9

K10

Kõiki ehteid on eraldi võimalik soetada ka Chick ehete Facebooki lehel ning ärge unustage siis like’ida, et ka edaspidi erinevate uute ehetega kursis olla. 🙂

————————————————————————————————————————————–

Decoration.ee paneb omaltpoolt välja ühe meeldiva kingipaki, mis sisaldab endas puidust kandikut metallsangadega, naturaalset kuuma šokolaadi jooki, sojavahust lõhnaküünalt, kaneelipulki ning muid dekoratiivesemeid. Mõtle vaid… Iga aasta mõtled, et millest küll panna kokku kingipakk, kuid nüüd on võimalus sul lasta see töö kellelgi teisel ära teha ning sinu asi on lihtsalt kingipakile järele minna. Decoration.ee e-poes (mis on hetkel veel valmimisel) on sul juba võimalik näha kingipakke ning nende sisu.

Pisikene pood ise asub neil Tallinnas Olümpia hotelli lobby baari kõrval. Sealt ongi kõige kergem sul üks kingipakk lihtsalt kaasa haarata ning jällegi üks mure murtud kingi tegemisel.

Tegelikult tegeleb Decoration lilleseadete ning ruumide ja peosaalide sisekujundusega ehk siis kui sa vajad pulmadeks dekoraatorit, siis nüüd tead, kuhu minna. 🙂

K11

K12

Kindlasti minge like’ige Decoration.ee Facebooki lehte siin, et te ka edaspidi teaksite, milliseid ilusaid lauakaunistusi, pruudikimpe ja kingipakke võib kokku panna.

————————————————————————————————————————————–

Kui sulle tundub, et parim kingitus on elamus, siis Kingitus.ee on sulle välja pannud just sellise vahva võimaluse. Näiteks on neil olemas valik erinevaid elamustest pungil kingitustepakke siin. Muud ei pea tegema, kui ainult klõps klõps klõps ja juba pannakse kingitus sinu poole teele.

Kingituspakk “Elamusterohkeid jõule” on mõeldud spetsiaalselt sulle juhul, kui kahtled või kardad teha vigu kingituse valikul. Kingituspakk sisaldab rohkem kui 50 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust, mille seast kasutaja saab valida ühe. Vot nii! Kas pole mitte vinge? Teiste seas leiab sealt ka veini- või õllekoolitusi, massaaže, seikluspargi- ja uisuväljaku külastusi või isegi ajakirjade tellimusi.

Pealegi on sul võimalik kingitus tellida ka kenas kinkepakendis ning just nii on see igati esinduslik ja tore kellele tahes – kallimale, emale, isale, töökaaslasele, sõbrale, vanaemale jne. Selleks, et kõikidest kingitustest üldse aimu saada, uurige ja puurige kindlasti kingitus.ee kodulehte siin.

K13

K14

Kindlasti minge like’ige ka Kingitus.ee Facebooki lehte siin, sest kuidas muidu olla kursis kõikide uute vahvate kingitustega, mida see veebileht sulle pakkuda võib.

————————————————————————————————————————————–

Mis oleks üks õige jõul ilma Swarovskiteta? Ega vist ei olegi. Oioi ehtepood paneb seega kingituseks välja ei midagi muud, kui südamekujuliseks lihvitud Swarovski kristalliga kaelakee. Ausalt öeldes jäin ma ise nende kodulehele täitsa kinni. Vaadake vaid neid rebasekujulisi– või hoopis neid rippuvaid kõrvarõngaid. Hint hint! 

Tellides praegu Oioi e-poest tooteid, on kohaletoomine SmartPostiga (või oli see nüüd Itella? ah vahet ju ei ole) vaid 50 senti. Saate aru. Tellid täna ära ja juba lendab see imeline ehe või pakike sinu poole. Jõuludeks kingitus olemas. 🙂

K15

K16

K17

Ärge unustage siis like’ida Oioi Facebooki lehte siin, et olla kursis kõikide uudistega ja uute toodetega e-poes.

————————————————————————————————————————————

Ja lõpetuseks paneb Russalu Looduspood imearmsast Russalu külast kingituseks välja midagi sinu kehale ehk käsitööna valmisatud keha- ja huulekoorija. Täpsemalt on tegu siis šokolaadi kehakoorija ja kookose huulekoorijaga. Kodulehel näeb tooteid, mida on võimalik tellida. Tellimusse tuleks märkida toodete nimed ja kogused ja kindlasti ka see, kuidas soovid pakki kätte saada ja nii lihtne see ongi. Miks mitte kinkida oma sõbrannale, emale või isegi endale midagi käsitsi valmistatut keha hellitamiseks? Praegu on kõik öko ju moes. Seega ole sinagi moekas. 😉

Erinevaid tooteid saad Russalu Looduspoe kodulehel silmitseda siit ja siit.

K18

K19

K20

Ja nagu ikka, ärge unustage külastada ja like’ida Russalu Looduspoe Facebooki lehte siin.

————————————————————————————————————————————–

K21

Kuidas võita endale üks nendest kingipakkidest?

Kõik, mis sa tegema pead, on kirjutama selle postituse alla kommentaari oma nime ja õige emailiga (saad selle lisada eraldi lahtrisse). Kõik! Midagi muud tegema ei pea. Nii osaled kõikide kingipakkide loosis ning võita võita endale nendest ühe. Kui sul aga on spetsiifiline soov ning soovid osaleda ainult teatud kingipakkide loosis, siis võid ka sellest kommentaariumis teada anda ning korras!

PS! Kui sinu nimi võidab juba ühe kingipaki, siis kahjuks rohkem kingitusi sa võita ei saa. Ikka kõigile üks. 🙂

Muidugi loodan ma, et oled siiski nii tubli ning leiad selle võimaluse annetada ka ülal mainitud projektile. Selle kohta saad jällegi infot siit.  Ja kui sa ka muidu arvad, et see blogi on üks vahva koht ja see kingiloos on super ja see projekt on veel ägedam, siis võid alati hakata ka blogi püsilugejaks. Saad seda teha nii Bloglovini kaudu, kui klikkides sellel kastikesel all paremas nurgas.

Kingipakkide võitjad loosime välja 14. detsembril ehk täpselt kahe nädala pärast ning seda just selleks, et kõik võitjad võiksid oma kingipaki kenasti ka jõuluõhtuks kätte saada. 🙂

Kui sa soovid Teistelegi anda võimaluse kingitusi võita, siis jaga postitust julgelt edasi. Kui sa arvad, et ka sinu sõbrad ja tuttavad võiksid oma pisikese panuse projekti heaks anda ning annetada, siis jaga ka neile postitust julgelt edasi. Jaga, jaga, jaga teisisõnu. Sest ainult nii saame üheskoos teha selle armsa heateo!

———————————————————————————————————————————-

Võitjad leiab DWL Blog Facebooki lehelt!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

136 mõtet ““Jõulud on andmise aeg” – SUUR KINGISADU! LOOS LÕPPENUD!

 1. Karina

  Kuna MTÜ-del kulub suur osa annetustest igasugustele tegevuskuludele(mis on ka üsna loogiline), siis olen mina annetanud ja jäängi annetama vaid kindlale abivajajale. Muidugi ei laida ma sellepärast ühtegi MTÜ-d maha, vastupidi – kiidan takka :), aga ise eelistan muud moodi abivajajaid toetada.

  Kingiloos on sul tõesti väga põnev!

  Vasta
  1. Sirli Lump Postituse autor

   Seetõttu tõingi postituses ära vaid sms võimaluse ning pangakontod, kus on võimalik selgitusega suurem summa annetada. Olen selles osas suhelnud Naerata Ometi MTÜ “Jõulud haiglas 2014” projekti eestvedajaga ning tema kinnitusel võin öelda, et annetades antud projektile, läheb raha tõepoolest sinna. Telefoninumbritel helistades on teine lugu ning neid ei ole postituses seetõttu ka ära toodud. 🙂

   Vasta
 2. Merilyn

  Annetuse osas nõustun Karinaga. Üleskutse on õilis kuid isiklikult eelistan ka anda sinna kui tean täpselt kuhu see läheb 🙂

  Vasta
 3. Leelo

  See projekt on tõesti tore ja mul on hea meel, et seda edasi viiakse. Haige ja haiglas olles on küll kõige suurem puudus lähedastest ja nende ajast (ükskõik, kas jõulude paiku või muul ajal), kuid kindlasti aitab selline pisike tähelepanu kingituse näol väikestel vähemalt mõneks ajaks oma haigus unustada. 🙂

  Vasta
 4. Karina (Merka see olen mina nüüd hehehe :)

  Lihtsalt super asjad, SUPER! Nagu jõulud kohe 😀 nii palju pakke silme eest kirju!! Pane palun mind loosi kirja aitäh 0:)

  Vasta
 5. Svea

  Olles lapsepõlves päris paljud jõulud haiglas veetnud, tean, kui palju rõõmu see võib tuua 🙂 Annetasin ka!

  Ning juba siin olles võib ju oma nime loosipurki ka sokutada: Svea & skaseorg@gmail.com

  Vasta
 6. Katri-Helena

  See on tore, et need summad ei ole üle mõistuse suured. Sageli saab valida näiteks, et annetad 10€ 20€ 50€ jne. Paraku KÕIK teavad, et raha ei kasva puu otsas, seetõttu hirmutab paljusid ära just need suured summad. Muidugi kõiki ei jõua aidata, kuid väike abi on tegelikult ka suur abi 🙂 Plaanin igatahes oma panuse anda. Tegelikult on tore, et igasuguseid projekte välja mõeldakse. Näiteks ise võtan mitmendat aastat osa JCI Jõulupuust, kus saab teha kingituse lastele, kelle majanduslik olukord ei ole eriti hea. Kui sa sellest veel ei tea ja huvi pakub, siis ma mõni päev tagasi kirjutasin sellest oma blogis (mille lingi leiad kuskilt ülevalt).

  Ja muidugi meeldib mulle endale ka kingitusi saada. Ma ei teagi, mis kõige enam meeldiks seega loodan fortuuna peale.
  Sinu blogi loen ka niikuinii, seega kõik “ülesanded” ongi vist täidetud 🙂

  Vasta
 7. Katrin

  Aitäh, Sirli, et pöörad tähelepanu tegudele ja võimalustele, mis jääksid paljudele avastamata!
  Juba rollid mu blogirollis, nii et sellega on ka hästi 🙂
  Kingiloos on nii tore, et valima hakata oleks patt, kui läheb õnneks, siis kõik need pakid tunduvad väga ahvatlevad 😉

  Vasta
 8. Kerli

  Tõesti vahva. Mulle jäi ka kohe silma, et vist esimene koht, kus näen nii pisikesi summasid annetuse küsimisel. 🙂

  Vasta
 9. Mariin

  Väga äge loos + nii armas ettevõtmine! Enne jõule saab kindlasti annetus tehtud! 🙂

  Mina sooviksin aga osaleda selles decoration.ee kingipaki loosimises – selle sisu sobiks mu uude kodusse lihtsalt i-me-li-selt! 🙂

  Vasta
 10. Riikka

  Tõesti üllatav näha annetusnumbritele parajalt taskukohaseid summasid ja eriti jõulu ajal, kus niigi läheb raha sajas eri suunas. See tsikk teeb siin 2 kõnet selle peale. Jätkake samas edus ja toetuses edasi.

  Vasta
 11. Stella Saar

  Jõulude eel peaksime märkama inimesi enda ümber. Olles ka ise veetnud jõulud haiglas tean, et üksi, ilma lähedasteta olles, ei saa õiget jõulutunnet kätte.
  Antud projekt on seega väga asjalik. Annetasin ise ning palun kindlasti ka oma perel annetada. Annetusi ei saa kunagi teha liiga vähe!

  Vasta
 12. Häly Kont

  Väga armas ettevõtmine 🙂 Ja siis vaatasin, et oh mis hea kingitus Elizabeth Ardeni Green Tea komplekt ja siis loen edasi ja edasi ja tundus et lõppu ei tulegi 🙂 Väga vahvad auhinnad 🙂

  Vasta
 13. Helerin Väronen

  Annetasin ka 🙂 Ja auhinnad on väga toredad, ühte lemmikut küll neist valida ei oskaks 🙂

  Vasta
 14. Eva-Maria Virnas

  Teree
  Andsin ka omapoolse panuse hea ürituse nimel 🙂

  Sooviksin võidu korral Decoration poe komplekti 😉

  Eva-Maria Virnas
  evamariimarii@gmail.com

  P.S. Olen alates tänasest ka Sinu blogi follower, avastasin selle toreda blogi alles TÄNA 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga