Eurovisiooni mäng 2015! + Auhind! + Võitja!

Esc2015logo

Ja me teeme seda uuesti! Eurovisiooni mäng oma hiilguses on kohal ja juba homme õhtul saame kõik koos mängima hakata! Kindlasti kutsuge ka sõbrad mängima, et endalgi huvitavam oleks.

Mida peab tegema, et mängus osaleda…

1) Salvesta arvutisse see paremal olev pilt. image-0001
Või lae .doc fail alla siit:
EUROVISIOON mäng

Võid lehe välja printida ja hiljem seda pildistada. Võid numbrid kirjutada failis või sodida paint’is. Vahet ei ole – peaasi, et oleks arusaadavalt!

2) Täitma pead ainult lahtrit “ennustus”, sest teised on mõeldud selleks, et saaksin hiljem punktid kokku arvutada.

3) Ennustatakse esimest kümmet kohta!
Võitjaks on seega see, kes kõige rohkem kohti täpselt ennustab. Seega võid ennustada näiteks võitja täppi, kuid mida rohkem ülejäänud ennustus mööda läheb, seda rohkem langeb ka sinu võiduvõimalus.

4) Võidab see, kes saab kõige rohkem punkte!
Iga täpse koha ennustus annab 12 punkti, eksimine ühe kohaga 10, eksimine kahe kohaga 9 jne.

5) Ennustusleht peab olema esitatud enne ametlikku hinnete jagamise algust!
Tähtis on, et esitaksid oma lehe enne, kui algab häälte lugemine ja on näha nö esimesed soosikud. Hiljem saabuvad lehed kahjuks enam võistluses ei osale. Paluksin ka siiski, et täidaksite tõesti etteantud lehte, mitte ei loetleks esikümmet lihtsalt kommentaariumis üles.

Oma pildi/faili võid esitada siia blogipostituse alla, vastavasse teemasse minu blogi Facebooki lehel siin, või kui sa ei soovi, et teised näeks mida ennustad, loen ka seda, kui pilt või fail sinu ennustuslehega kukub enne häälte lugemise algust minu meilile (sirli.lump@gmail.com). Kui sa aga võidad, pead leppima sellega, et avaldan selle postituse edit‘is siiski sinu ennustuslehe, mis võidu tõi. 🙂

PS! Arvesse lähevad ainult eelpool mainitud reeglitele vastavad ennustused ning igal inimesel on võimalus osaleda ühe ennustusega!

Ja nüüd auhinnast… Kui eelmisel aastal mängisime me Eurovisiooni plaadi peale, mis tuli mulle pähe kui Eurovisiooniga seonduv asi, siis seekord mõtlesin ma rohkem selle peale, et ka Eurovisioon on elamus, seega miks mitte kinkida võitjale ka üks võimas elamus?

Selleks liitus mänguga eriti äge sponsor, ehk… Kingitus.ee paneb võitjale välja peadpööritava kiikumise laulukaares kahele! KAHELE! 😉

Kingitust on Teil muidugi võimalik ka ise soetada Kingitus.ee kodulehelt siit.

Kingitus

Ütlen ka ausalt ära, et kui peaksin taaskord võitma mina, siis aususe põhimõttel kuulub auhind ka mulle. Kuigi nooooh, mul oleks väga imelik võita ka teist aastat järjest. Selleks aga, et kõik oleks aus, avaldan ma ka seekord oma ennustuslehe oma blogi Facebooki lehel (siin) enne häälte lugemise algust. Lisaks kutsun Teid kõiki muidugi üles ka seal Eurovisiooni ajal arutama ja jutustama.

Alles see oli, kui ma parima sõbranna tüdrukuteõhtul vaatasin, kuidas ta sealt kaarelt hüppas ning mõtlesin, et seda ei lähe ma küll kunagi tegema. Nimelt on mul ikka see kõrguse hirm päris tugevalt olemas ja isegi taevas söömine oli minu jaoks paras katsumus. Kui ma aga võidan, siis luban, et tehtud saab! 🙂

Küll aga… Kui sinul on mingi põhjus, miks sa ei peaks saama antud elamust teha (oled rase või mistahes muud meditsiinilised põhjused… Üritame ikka nii, et hirm ei ole põhjus, eks 😉 ), siis on sul võimalik vahetada antud elamus mõne teise samas vääringus elamuse vastu Kingitus.ee kaudu.

Niiisiis… Mäng alaku! Kes soovib auhinda endale, siis muud ei pea tegema, kui võimalikult täppi ennustama ja oma lehe minu poole teele panema. Ei mingit “join this site” või follow’i mind siin või seal. Puhas mänguilu ja -võlu!

Kõik mängima!

——————————————————————————————————————————

Selleks korraks siis mäng lõppenud!

Tuleb tunnistada, et oli üks tasavägine võistlus ning kokku osaljate arv mängus sellel korral oli 47. Panen allpool kirja ka esiviisiku. 🙂 Eraldi võiks aga välja tuua kaks isikut, kes ennustasid õigesti terve esikolmiku. Benita Ott ja Priit Suluste. Neist viimane ennustas täppi koguni esineliku ehk siis vääriline võit samuti.

Eurovisiooni mängu tulemused:Priit Suluste võit

1) Priit Suluste – 101 punkti
2) Astra Oinus – 97 punkti
3) Katrin Neelov – 93 punkti
4) Sirle Soots – 93 punkti
5) Geiu Luiga – 90 punkti

Palju õnne võitjale!

Kes veel uurinud ei ole, siis Eesti sai poolfinaalist edasi kolmandana, seda Venemaa ja Belgia järel. Soome aga näiteks tuli esimeses poolfinaalis täitsa viimaseks.

Kel soovi tulemusi lähemalt uurida, saab seda teha siin.

Suur aitäh kõigile osalistele ja Kingitus.ee’le, kes võitjale ägeda auhinna seekord välja pani. Priit Suluste saab nüüd minna koos kaaslasega Tallinna laulukaarele kiikuma!

Loodan, et tulete ka järgmine aasta meiega mängima. Seekord siis tulemused sellised! Kohtumiseni!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

7 mõtet “Eurovisiooni mäng 2015! + Auhind! + Võitja!

 1. Britt

  Mikksss sa teed mulle nii. Auhind on khuul, aga Bruno juba käis ja ma ei läheks nuga kõril ka ( ma kardan isegi toolil püsti seista, eks :D) 🙁

  Vasta
    1. Sirli Lump Postituse autor

     Üritame nii. 😉
     + kui Bruno on ju käinud, siis see vist on ka piisav põhjus. Jama oleks, kui võidab keegi, kes on teinud ja ei tunne, et tahaks uuesti ja siis ei saakski vahetada. Ma kahtlen ka, et sa kellegi teise kaasa võtaksid üldse. 😛

     Vasta
 2. A

  Kas eesti ei saanud poolfinaalist edasi hoopis seitsmendana mitte kolmandana? Kohe alguses teda küll ei öeldud.

  Vasta
  1. Sirli Lump Postituse autor

   Ei nimi öeldi vist 6ndana jah, aga need loetakse suvalises järjekorras seal. Punktiarvutuselt sai ta poolfinaalist edasi kolmandana. 🙂

   Vasta
   1. A

    Sorri, ma ajasin ja natuke sassi asja. Nad loevad ju jah suvalises järjestuses. Mul lihtsalt jäi õhtulehe artiklist meelde, et nad said seitsmendana edasi, aga seal polnud punktisummasid.

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga