Minust


sirli234Muidu lühidalt siis what’s this blog about?

It’s about life, art, design, work, good days, bad days, fashion, food, passion, love, photography, books, movies, good tunes and everything worth living for!

Miks ma kirjutan eesti ja inglise ja mis iganes keeles segamini?

Sest mulle lihtsalt meeldib nii. Võiksin kirjutada emba-kumba pidi aga õnneks või õnnetuseks ei tunne ma, et sellega eesti keelt liialt solgiksin. Muidugi on igal asjal piirid.

Kui oled märganud meedias mõnda minu kirjutatud lugu või artiklit, siis näed, et selline mõnikord kakskeelne keelekasutus piirdub tõesti vaid minu blogiga. See on minu koht, kus end vabalt tunnen.

Mida blogis kajastan?

Oma igapäevast elu ja tegemisi. Sellest, kuidas ma vaikselt (või mitte nii vaikselt) oma ettevõtet loon. Kuidas seltskonnaüritustel pildistamas käin ning erinevaid projekte teen. Kuidas probleeme leiutan ja lahendan ning nende üle vahel ka vingun. 🙂 Kirjutan kuidas leiutada jalgratast. Vms. Oi, see vist on juba tehtud. Loe postitusi, siis saad teada! Lõppude lõpuks mulle ju meeldib absoluutselt kõik see, mida teen!

Kes ma selline olen?

Tegelikult olen üks lihtne tüdruk Tallinnast, kes pisikest suhtekorraldusfirmat omab ja seejuures täitsa endaks jääb. See tähendab, et soovi korral söön ikka hapukurki ja küpsist korraga ning vaatan päeval rahus seebikat, kui selleks aega jääb. Paras veidrik olen ühesõnaga! Ülejäänud ajast aga klõbistangi pilte, disainin ja õmblen ning muidugi blogin, blogin, blogin! Tunnen elust rõõmu, sest üllatus üllatus, isegi veidrikele meeldib elu nautida. Vist vahel. 🙂

Millise kaameraga on tehtud blogis olevad pildid?

Kaameraks on Nikon D90. Aga tunnistan ausalt, et tihti käin ma pildid ka Photoshopiga vähesel määral üle.

Väga vahva, et oled oma tee siia leidnud! High five!

PS! Kes aga väga kibeleb veel just minust lugema, siis siin ja siin on kokku 50 fakti minu kohta. Kuna kõik me aga areneme ja toimetame edasi selles vahvas-vahvas maailmas, siis kindlasti kivisse raiutud kõik need faktid pole. Pea seda meeles, onju.